Translate

  • a7
  • 1
  • z
  • z1
  • k1

Vítejte na www.zapper.cz

Jsme výrobci přístrojů FRQ generátor Super Ravo Zapper, plazmový generátor ATHON 7, plazmový generátor RPZ 14 a Beck Generator. 

Tyto stránky jsou určeny všem lidem, kteří si uvědomují, že to nejcennější co na světě máme je ZDRAVÍ.

Přinášíme zde informace o možnostech prevence a účinných způsobech odstraňování různých dysfunkcí těla, o kterých se přesvědčilo již statisíce lidí na celém světě a které Vám mohou zajistit pevné a trvalé zdraví či návrat k němu.

Chceme všem lidem představit v ČR téměř neznámé možnosti posilování imunitního systému, které vedou v drtivé většině k naprosto zásadnímu zlepšení funkcí celého organismu. Tento způsob vychází z poznatků mnoha vědců např.: Dr. Royala Raymonda Rifa, Dr. Roberta C. Becka, Huldy Regehr Clarkové a dalších, a Vám nabídne unikátní a velmi účinné postupy, které nastolí v poměrně krátké době rovnováhu těla, jenž nazýváme ZDRAVÍ… Postupy, které jsou absolutně bez vedlejších následků, finančně nenáročné a které jsou opravdu v souladu s názvem první knihy Dr. Huldy Regehr Clarkové -

Revoluce v léčení nemocí

Knihy, které vydáváme se zdravím úzce souvisí a informace v nich může využívat každý člověk. Jsme jediná společnost na světě, která vlastní autorská práva na vydávání knih přímo od Dr.Clarkové a současně vyrábí přístroje Zapper. Dr.Clarková nechtěla být s jakýmkoliv výrobcem zapperů spojována, v našem případě však udělala jedinou vyjímku. To svědčí o naprosté vyjímečnosti našich výrobků.

UPOZORNĚNÍ: Společnost Z-Technology s.r.o. není lékařské zařízení a jeho pracovníci nejsou lékaři. FRQ generátor Super Ravo Zapper, Plazmový generátor Athon 7, plazmový generátor RPZ 14 a Beck Generator nejsou zdravotnické prostředky.

Novinky

3.1.2017 Frekvenční terapie?

Společnost Z-Technology s.r.o. nabízí kvalitní a funkční přístroje a doplňky stravy. V minulosti jsme byli osloveni výrobci dvou "vynálezů" (el. mag. smyčka, plazmakoulegenerátor) s nabídkou prodeje - oba tyto "podnikavce" jsme odmítli s tím, že tyto nabízené přístroje nemůžou pracovat tak, jak se tito lidé domnívali a jak je prezentovali. Žádná bezkontaktní likvidace patogenů se v těchto dvou případech nekoná a ani se konat nemůže. Podívejte se na krátký film kde ukazujeme několik informací.

https://youtu.be/T7uVNxlWXKg

Je jedno, zda použije "výrobce" plazmakouli, nebo plazmadisk - obojí je světelná dekorace. Veselá jsou také prohlášení, které tito výrobci u svých výrobků mají. 

Vzhledem k závažnosti celé této problematiky připravujeme obsáhlý článek, který bude otištěn v nejbližším čísle časopisu Nová Regena. ( http://www.e-regena.cz/ )

Nabízeli jsme osobní konfrontaci, na které budou naši odborníci a výrobci těchto "novinek" naživo a vše budeme natáčet na video - aby bylo známo, jací lidé za těmito výrobky stojí.

Tedy argumenty našich odborníků a argumenty protistran - výrobců "nových" a jak jinak - "revolučních" přístrojů pro bezkontaktní likvidaci patogenů. To bylo najednou ticho...

Team Z-Technology s.r.o.

kontakt

Korespondenční adresa, reklamace:

Z-Technology s.r.o.

P.O.Box 33

Praha 517

155 21

Při záruční opravě (24 měsíců od koupě)  zašlete kopii dokladu o úhradě.

 

Fakturační adresa: Z-Technology s.r.o., Severovýchodní II 1455/43, 141 00 Praha 4

Technické pracoviště: Praha 5 - Zličín

Tel.: +420 727 917 670, +420 775 348 565, E-mail: zapper@zapper.cz