Translate

  • a7
  • 1
  • z
  • z1
  • k1

Vítejte na www.zapper.cz

Jsme výrobci přístrojů FRQ generátor Super Ravo Zapper, plazmový generátor ATHON 7, plazmový generátor RPZ 14 a Beck Generator. 

Tyto stránky jsou určeny všem lidem, kteří si uvědomují, že to nejcennější co na světě máme je ZDRAVÍ.

Přinášíme zde informace o možnostech prevence a účinných způsobech odstraňování různých dysfunkcí těla, o kterých se přesvědčilo již statisíce lidí na celém světě a které Vám mohou zajistit pevné a trvalé zdraví či návrat k němu.

Chceme všem lidem představit v ČR téměř neznámé možnosti posilování imunitního systému, které vedou v drtivé většině k naprosto zásadnímu zlepšení funkcí celého organismu. Tento způsob vychází z poznatků mnoha vědců např.: Dr. Royala Raymonda Rifa, Dr. Roberta C. Becka, Huldy Regehr Clarkové a dalších, a Vám nabídne unikátní a velmi účinné postupy, které nastolí v poměrně krátké době rovnováhu těla, jenž nazýváme ZDRAVÍ… Postupy, které jsou absolutně bez vedlejších následků, finančně nenáročné a které jsou opravdu v souladu s názvem první knihy Dr. Huldy Regehr Clarkové -

Revoluce v léčení nemocí

Knihy, které vydáváme se zdravím úzce souvisí a informace v nich může využívat každý člověk. Jsme jediná společnost na světě, která vlastní autorská práva na vydávání knih přímo od Dr.Clarkové a současně vyrábí přístroje Zapper. Dr.Clarková nechtěla být s jakýmkoliv výrobcem zapperů spojována, v našem případě však udělala jedinou vyjímku. To svědčí o naprosté vyjímečnosti našich výrobků.

UPOZORNĚNÍ: Společnost Z-Technology s.r.o. není lékařské zařízení a jeho pracovníci nejsou lékaři. FRQ generátor Super Ravo Zapper, Plazmový generátor Athon 7, plazmový generátor RPZ 14 a Beck Generator nejsou zdravotnické prostředky.

Upozornění:

Společnost Z-technology není lékařské zařízení a jeho pracovníci nejsou lékaři ! Naše výrobky nejsou zdravotnické prostředky! Super Ravo Zapper je frekvenční generátor. RPZ 14 je experimentální laboratorní přístroj. Athon 7 je laboratorní šumový generátor. Beck Generator je stimulátor růstu rostlin. Kocourkov.

bana2

Novinky

24.6.2015 DVD s filmem odhalujícím pravdu o frekvenčních terapiích ke každé objednávce zdarma !

img040 1024x1004

Ke každé objednávce nad 3 000,- Kč obdrží každý zákazník zdarma DVD s filmem, který pravdivě odhaluje práci génia jímž byl Dr. Royal Raymond Rife. Ve filmu hovoří sám Dr. Rife a mnoho současných odborníků, včetně lékařů. Na současném internetu je často označován Dr.Rife jako šarlatán a podvodník, jako ostatně každý kdo jde jinou cestou. Lidé, kteří o Dr.Rifovi takto píší zřejmě spoléhají na to, že dávná minulost je těžko dohledatelná a že se tedy lidé nedozví, co se tenkrát vlastně stalo.  Tento film dělá těmto lhářům čáru přes jejich plány. Dr. Rife byl génius, který ve své době prakticky ukázal, jak by bylo jednoduché ukončit výskyt většiny nemocí. Dokázal to také prakticky na vyléčení 12 pacientů v terminálním stádiu rakoviny, pod dohledem lékařské komise, složené z tehdejších špičkových lékařů z USA. Všichni pacienti se během 3 měsíců uzdravili a byli komisí uznáni jako vyléčení. Nenechte si tento film ujít, pochopíte potom mnoho věcí a uvědomíte si, že svoje zdraví můžete ovlivňovat sami a to velmi účinně a jednoduše.

Toto DVD je také přílohou prázdninového dvojčísla časopisu Nová Regena který lze zakoupit v každfé trafice.       www.e-regena.cz

Tato akce je platná pouze do vyčerpání zásob DVD.

Team Z-Technology s.r.o.

 

kontakt

Korespondenční adresa, reklamace:

Z-Technology s.r.o.

P.O.Box 33

Praha 517

155 21

Při záruční opravě (24 měsíců od koupě)  zašlete kopii dokladu o úhradě.

 

Fakturační adresa: Z-Technology s.r.o., Severovýchodní II 1455/43, 141 00 Praha 4

Technické pracoviště: Praha 5 - Zličín

Tel.: +420 727 917 670, +420 775 348 565, E-mail: zapper@zapper.cz