Translate

  • a7
  • 1
  • z
  • z1
  • k1

Vítejte na www.zapper.cz

Jsme výrobci přístrojů FRQ generátor Super Ravo Zapper, plazmový generátor ATHON 7, plazmový generátor RPZ 14 a Beck Generator. 

Tyto stránky jsou určeny všem lidem, kteří si uvědomují, že to nejcennější co na světě máme je ZDRAVÍ.

Přinášíme zde informace o možnostech prevence a účinných způsobech odstraňování různých dysfunkcí těla, o kterých se přesvědčilo již statisíce lidí na celém světě a které Vám mohou zajistit pevné a trvalé zdraví či návrat k němu.

Chceme všem lidem představit v ČR téměř neznámé možnosti posilování imunitního systému, které vedou v drtivé většině k naprosto zásadnímu zlepšení funkcí celého organismu. Tento způsob vychází z poznatků mnoha vědců např.: Dr. Royala Raymonda Rifa, Dr. Roberta C. Becka, Huldy Regehr Clarkové a dalších, a Vám nabídne unikátní a velmi účinné postupy, které nastolí v poměrně krátké době rovnováhu těla, jenž nazýváme ZDRAVÍ… Postupy, které jsou absolutně bez vedlejších následků, finančně nenáročné a které jsou opravdu v souladu s názvem první knihy Dr. Huldy Regehr Clarkové -

Revoluce v léčení nemocí

Knihy, které vydáváme se zdravím úzce souvisí a informace v nich může využívat každý člověk. Jsme jediná společnost na světě, která vlastní autorská práva na vydávání knih přímo od Dr.Clarkové a současně vyrábí přístroje Zapper. Dr.Clarková nechtěla být s jakýmkoliv výrobcem zapperů spojována, v našem případě však udělala jedinou vyjímku. To svědčí o naprosté vyjímečnosti našich výrobků.

UPOZORNĚNÍ: Společnost Z-Technology s.r.o. není lékařské zařízení a jeho pracovníci nejsou lékaři. FRQ generátor Super Ravo Zapper, Plazmový generátor Athon 7, plazmový generátor RPZ 14 a Beck Generator nejsou zdravotnické prostředky.

Upozornění:

Společnost Z-technology není lékařské zařízení a jeho pracovníci nejsou lékaři ! Naše výrobky nejsou zdravotnické prostředky! Super Ravo Zapper je frekvenční generátor. RPZ 14 je experimentální laboratorní přístroj. Athon 7 je laboratorní šumový generátor. Beck Generator je stimulátor růstu rostlin. Kocourkov.

bana2

Novinky

Velké setkání terapeutů a veřejnosti se blíží !

Kdy: 28 října (pondělí - Státní svátek)

Kde: Kongresový sál hotelu Olšanka - Táboritská 1000/23  Praha 2 (200 m od metra Flora)

Začátek: 10.00 hod.     konec cca.17 hod.

Vystoupí: 

Dipl.Ing.Dr.Dr.h.c. Wassil Nowicky (Rakousko) - vynálezce léku proti rakovině - Ukrain

Dr. Clara Esztó (Maďarsko) - specialistka na léčení boreliozy, mj používá ve své lékařské praxi rezonanční metody od r. 2007

Mgr. Kateřina Konrádová (ČR) - známá česká naturopatka se skvělými výsledky svých klientů

Ing. Hana Bláhová - autorka knihy Deník poradce, detoxikační poradce, autorka originálních a účinných postupů

Ing. Václav Vašek - terapeut a výhradní dovozce švýcarských diagnostických přístrojů F-Scan

Možnost osobních dotazů z hlediště ! 

Celá akce bude koncipována jako dialog mezi obecenstvem a přednášejícími.

Účastníci přednášky budou mít možnost vyzkoušet funkci přístrojů F-Scan zdarma.

Každý návštěvník obdrží zdrama Quinton Marine Palsma

Vstupné - 199,- Kč

 

Kapacita sálu je omezena na 300 lidí - příjem rezervací pouze pro 200 míst na e-mailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Udělejte si čas na jedinečné setkání vyjímečných lidí, kteří svou prací pomáhají tisícům lidí k návratu toho nejcennějšího co zde máme - zdraví.

 

Team Z-Technology s.r.o.

 

 

 

kontakt

Korespondenční adresa, reklamace:

Z-Technology s.r.o.

P.O.Box 33

Praha 517

155 21

Při záruční opravě (24 měsíců od koupě)  zašlete kopii dokladu o úhradě.

 

Fakturační adresa: Z-Technology s.r.o., Severovýchodní II 1455/43, 141 00 Praha 4

Technické pracoviště: Praha 5 - Zličín

Tel.: +420 727 917 670, +420 775 348 565, E-mail: zapper@zapper.cz