Translate

  • a7
  • 1
  • z
  • z1
  • k1

Vítejte na www.zapper.cz

Jsme výrobci přístrojů FRQ generátor Super Ravo Zapper, plazmový generátor ATHON 7, plazmový generátor RPZ 14 a Beck Generator. 

Tyto stránky jsou určeny všem lidem, kteří si uvědomují, že to nejcennější co na světě máme je ZDRAVÍ.

Přinášíme zde informace o možnostech prevence a účinných způsobech odstraňování různých dysfunkcí těla, o kterých se přesvědčilo již statisíce lidí na celém světě a které Vám mohou zajistit pevné a trvalé zdraví či návrat k němu.

Chceme všem lidem představit v ČR téměř neznámé možnosti posilování imunitního systému, které vedou v drtivé většině k naprosto zásadnímu zlepšení funkcí celého organismu. Tento způsob vychází z poznatků mnoha vědců např.: Dr. Royala Raymonda Rifa, Dr. Roberta C. Becka, Huldy Regehr Clarkové a dalších, a Vám nabídne unikátní a velmi účinné postupy, které nastolí v poměrně krátké době rovnováhu těla, jenž nazýváme ZDRAVÍ… Postupy, které jsou absolutně bez vedlejších následků, finančně nenáročné a které jsou opravdu v souladu s názvem první knihy Dr. Huldy Regehr Clarkové -

Revoluce v léčení nemocí

Knihy, které vydáváme se zdravím úzce souvisí a informace v nich může využívat každý člověk. Jsme jediná společnost na světě, která vlastní autorská práva na vydávání knih přímo od Dr.Clarkové a současně vyrábí přístroje Zapper. Dr.Clarková nechtěla být s jakýmkoliv výrobcem zapperů spojována, v našem případě však udělala jedinou vyjímku. To svědčí o naprosté vyjímečnosti našich výrobků.

UPOZORNĚNÍ: Společnost Z-Technology s.r.o. není lékařské zařízení a jeho pracovníci nejsou lékaři. FRQ generátor Super Ravo Zapper, Plazmový generátor Athon 7, plazmový generátor RPZ 14 a Beck Generator nejsou zdravotnické prostředky.

Upozornění:

Společnost Z-technology není lékařské zařízení a jeho pracovníci nejsou lékaři ! Naše výrobky nejsou zdravotnické prostředky! Super Ravo Zapper je frekvenční generátor. RPZ 14 je experimentální laboratorní přístroj. Athon 7 je laboratorní šumový generátor. Beck Generator je stimulátor růstu rostlin. Kocourkov.

bana2

Novinky

2.2.2015 Veletrh v SAE - Dubai

Ve dnech 26-29.1.2015 se společnost Z-Technology s.r.o. zúčastnila největšího veletrhu blízkého východu - Arab Health

arabhealth

Dubai - synonymum bohatství a luxusu. Nejvyšší budova světa, mrakodrapy, finanční centrum mnoha firem.. a největší veletrh o zdraví - Arab Health.

Tento veletrh navštěvuje každý rok kolem 120 000 návštěvníků a většinou jde o odbornou veřejnost. V roce 2015 se zde prezentovalo přes 4 000 vystavovatelů. Náš stánek způsobil poměrně slušný rozruch... získali jsme přes 20 nových spolupracovníků, desítky návštěvníků využilo možnost měření a působení frekvencí. Za 4 dny jsme obdrželi slušné ohlasy a navázali přímou spolupráci s majiteli dvou klinik z Dubaje a Abu Dhabi.

Poprvé jsme tedy prezentovali naše výrobky na světovém veletrhu o zdraví, kde bylo možné nalézt všechny významné výrobce zdravotnické techniky, léků, pomůcek a dalších výrobků, které ovlivňují zdravotní stav pacientů. Ve světové premiéře jsme také uvedli na trh přístroj, který je naprostým unikátem na poli frekvenčních terapií. Jedná se o přístroj který jsme vyvíjeli pět let a jeho vývoj nás stál několik milionů korun. Bohužel tento přístroj není určen pro země EU.

Naše účast na tomto velmi významném veletrhu nebyla financována zprostředků EU ani ze státního rozpočtu ČR.

 

Team Z-Technology s.r.o.

kontakt

Korespondenční adresa, reklamace:

Z-Technology s.r.o.

P.O.Box 33

Praha 517

155 21

Při záruční opravě (24 měsíců od koupě)  zašlete kopii dokladu o úhradě.

 

Fakturační adresa: Z-Technology s.r.o., Severovýchodní II 1455/43, 141 00 Praha 4

Technické pracoviště: Praha 5 - Zličín

Tel.: +420 727 917 670, +420 775 348 565, E-mail: zapper@zapper.cz