Translate

  • a7
  • 1
  • z
  • z1
  • k1

Vítejte na www.zapper.cz

Jsme výrobci přístrojů FRQ generátor Super Ravo Zapper, plazmový generátor ATHON 7, plazmový generátor RPZ 14 a Beck Generator. 

Tyto stránky jsou určeny všem lidem, kteří si uvědomují, že to nejcennější co na světě máme je ZDRAVÍ.

Přinášíme zde informace o možnostech prevence a účinných způsobech odstraňování různých dysfunkcí těla, o kterých se přesvědčilo již statisíce lidí na celém světě a které Vám mohou zajistit pevné a trvalé zdraví či návrat k němu.

Chceme všem lidem představit v ČR téměř neznámé možnosti posilování imunitního systému, které vedou v drtivé většině k naprosto zásadnímu zlepšení funkcí celého organismu. Tento způsob vychází z poznatků mnoha vědců např.: Dr. Royala Raymonda Rifa, Dr. Roberta C. Becka, Huldy Regehr Clarkové a dalších, a Vám nabídne unikátní a velmi účinné postupy, které nastolí v poměrně krátké době rovnováhu těla, jenž nazýváme ZDRAVÍ… Postupy, které jsou absolutně bez vedlejších následků, finančně nenáročné a které jsou opravdu v souladu s názvem první knihy Dr. Huldy Regehr Clarkové -

Revoluce v léčení nemocí

Knihy, které vydáváme se zdravím úzce souvisí a informace v nich může využívat každý člověk. Jsme jediná společnost na světě, která vlastní autorská práva na vydávání knih přímo od Dr.Clarkové a současně vyrábí přístroje Zapper. Dr.Clarková nechtěla být s jakýmkoliv výrobcem zapperů spojována, v našem případě však udělala jedinou vyjímku. To svědčí o naprosté vyjímečnosti našich výrobků.

UPOZORNĚNÍ: Společnost Z-Technology s.r.o. není lékařské zařízení a jeho pracovníci nejsou lékaři. FRQ generátor Super Ravo Zapper, Plazmový generátor Athon 7, plazmový generátor RPZ 14 a Beck Generator nejsou zdravotnické prostředky.

Upozornění:

Společnost Z-technology není lékařské zařízení a jeho pracovníci nejsou lékaři ! Naše výrobky nejsou zdravotnické prostředky! Super Ravo Zapper je frekvenční generátor. RPZ 14 je experimentální laboratorní přístroj. Athon 7 je laboratorní šumový generátor. Beck Generator je stimulátor růstu rostlin. Kocourkov.

bana2

Minerály zajišťují vodivost a tedy komunikaci mezi jednotlivými buňkami = správné fungování těla. 

Nejlepší a nejlépe vstřebatelné minerály pocházejí z tzv. Mořské plazmy Quinton. Naše těla potřebují vodivé prostředí, mořská plazma zajistí vše potřebné - není již třeba dodávat minerály jiným způsobem. Živá mořská plazma Quinton - základ pro zdravý život. To není jen prázdné reklamní heslo, to je fakt, který vám potvrdí každý zkušený odborník.

Kdo byl René Quinton?

https://www.youtube.com/watch?v=5G_wi2OT09I

Rafael Nadal a Quinton: https://www.youtube.com/watch?v=FhnxryWoQmQ&list=PL3JIhR5mRCe4f7krETQ2OxfMOIUcE_I2J&index=3

https://www.youtube.com/watch?v=JGEI0FU41XM&index=5&list=PL3JIhR5mRCe4f7krETQ2OxfMOIUcE_I2J

Produkty Quinton můžete zakoupit na www.quinton.cz nebo v našem e-shopu.

Team Z-Technology s.r.o.