Plazmový generátor RPZ 14 ( 15 ) - Rife System

Plazmový generátor RPZ 14 (15) je experimentální přístroj a není rozhodně zamýšlen k léčení či ošetřování nemocí. RPZ 14 není zdravotnický prostředek.

Představujeme Vám náš originální plazmový generátor RPZ 15, který využívá princip bezkontaktního přenosu frekvencí dle poznatků a praxe průkopníka této metody selektivního ničení mikroorganismů - Dr. Royala Raymonda Rifa.

V současné době jsou na světovém trhu dva přístroje, které dosahují částečně svými technickými daty na RPZ 15. Společnost Z-technology s.r.o. zvolila pro svou konstrukci plazmového generátoru zcela jiný a naprosto originální postup výroby.

Vývoj RPZ 14 trval 3 roky (nyní již v prodeji RPZ 15 - 15 verze generátoru). Nechtěli jsme tehdy průměrný přístroj, chtěli jsme navázat na úspěšnou konstrukci Super Ravo Zapperu – mít tedy i plazmový generátor, který bude světovým výrobkem. Po několika špatně volených zapojeních se nám podařilo vyvinout zcela unikátní obvody.

Generátor byl v provozu od poloviny roku 2008 a bylo provedeno několik soukromých klinických posouzení, které ukazují na naprostou vyjímečnost tohoto přístroje.

RPZ 14 (15) má zcela originální a nikde nekopírovanou konstrukci. Výstupní signál není jen běžným obdélníkem či sínusem, jenž používá drtivá většina "výrobců", kteří poté když jim přístroj začne "svítit", používají pro klienty mnohdy nepravdivé a vymyšlené příběhy :-)

U RPZ 14 ( 15 ) jde o pečlivě propracovanou konstrukci silových obvodů, které zaručují to, co od přístroje jeho uživatel očekává.

Držitel patentu na Rife/Bare zařízení (americký vynálezce a konstruktér James Bare) dosahuje se svými výrobky maximálně na frekvenci 500kHz. 

Na trhu jsou i přístroje, které pracují ve vyšších frekvenčních pásmech. Přesnost těchto přístrojů ve vyzařování frekvencí do svého okolí je však velmi sporná.

Plazmový generátor české konstrukce společnosti Z-technology s.r.o. pracuje naprosto přesně, bez zkreslení výstupních impulsů od 1 Hz až do 900 kHz. Ostatní výrobci zatím nejsou technicky schopni takovéto generátory sestrojit. Pokud ano, jde o pouhé zesilovače signálu, což v případě RPZ 15 rozhodně neplatí.

James Bare nám zaslal před lety po spuštění prodeje RPZ 14 velkou gratulaci k obrovskému posunu ve vývoji těchto přístrojů a popřál nám mnoho úspěchů v další činnosti. 

Konstrukce tohoto generátoru je doslova alchymie, vše musí být naprosto přesné, mnoho součástek je vyráběno pouze pro účely našeho generátoru a vývoj a výroba vysokonapěťových součástí je kompletně dodávána výrobcem z USA . Na výstupu, který zapaluje plazmový výboj je skokově napětí až 5 000 - 8000 Voltů, skokové proudové nárazy dosahují několika stovek Ampérů. Plazmové trubice plněné směsí Helium/Neon nám dodává zkušená specializovaná firma z Kanady.

Konstrukce našeho plazmového generátoru představuje velmi výrazný posun v tomto odvětví. Trubice, které pulsy do okolí cca 15 m vysílají (průměr okruhu působení - ideální vzdálenost vzorku na který působíme je cca 2-3 m), jsou vyráběny s přesným složením vzácných plynů. Toto složení plynů je VELMI důležité. Každý plyn má jiné schopnosti, které zásadně ovlivňují konečný požadovaný efekt přístroje. Požadovaným efektem zde není myšlena hezká barva nebo hezké světlo.

Naše snaha již byla odměněna spokojeností tisíců zákazníků - výzkumníků - kteří už znají co všechno tento světový výrobek dokáže.

Upozornění: Optický efekt zapálení plazmového výboje je téměř u každého přístroje odlišný. Jinými slovy - každý přístroj při stejné frekvenci může opticky vyzařovat odlišné optické spektrum. Tento efekt je z pohledu účinnosti RPZ 14 (15)  podružný a nemá na funkci přístroje žádný vliv. Jakmile je plazmový výboj zapálen, je nastavená frekvence okamžitě přístrojem RPZ 14 (15) vyzařována do okolí generátoru. Barva nebo intenzita "světla" z trubice není v žádném případě určující pro správnou funkci a účinnost RPZ 14 (15).

RPZ 15 je přístroj, který je svou účinností je z důvodu originální konstrukce naprosto vyjímečný. Tomu bohužel odpovídají jak jeho rozměry, tak jeho váha a v neposlední řadě i jeho cena.

Tyto "nedostatky" nejsou ale samoúčelné. Umíme postavit obvody, které rozsvítí stejnou trubici a váží necelý kilogram i s generátorem. Ovšem to, co naši zákazníci požadují, tento generátor neplní a ani nemůže plnit. 

Na českém trhu se objevily další výrobky, které se honosí názvem Plazmový generátor. Využívají neznalosti této problematiky.


Zakoupit od našich čínských spoluobčanů efektní plazmovou kouli nebo plazmový disk za 350,- Kč a poté k ní přidat generátor frekvencí je práce pro průměrného radioamatéra. Jde ale o teslův transformátor, který nemá s působením plazmových frekvencí podle principu R.Rifa vůbec nic společného. Je to zcela zjevné zneužití jména Raymonda Rifa k osobnímu prospěchu a k obelhávání zákazníků. Tyto čínské "plazmakoule" nemají dostatečný výkon pro jakékoliv působení od 30 cm od koule. V této vzdálenosti je silné el.pole, které dokáže efektně zapalovat např. zářivkovou trubici, pokud ji ke kouli přiblížíte. To je ale vše. Jde o optické dekorace, o nic víc. Nenechte se obelhávat řečmi o "Novém systému" nebo o jakési "plazmové vlně". Jsou to naprosté nesmysly a je legrační jak tito podnikavci vysvětlují "působení" těchto hraček.

Veškeré "plazmové generátory" které produkují "blesky" jsou založeny na principu Teslova transformátoru a nemají s prncipem který vyvinul Dr. Royal Raymond Rife nic společného. 
Nebudeme reagovat na nesmysly a lži, které tito "výrobci" uvádějí na svých webech. Podívejte se sami, že dekorativní osvětlení asi není to pravé...
https://www.suprovedarky.cz/plazmova-koule-velka/?gclid=Cj0KCQjwrsGCBhD1ARIsALILBYoRHkz9MaSo3z8Z-0cQcwTgA3iDb9u-cuAfA-caASKySi2a8jr6fccaAnPQEALw_wcB
nebo zde: 
https://www.iqhracky.cz/vracene-zbozi-buki-science-plasmova-koule-15cm/

..a co takhle plazmadisk?  - https://www.e-audio.cz/Plazma-disk-30cm-modry-d9831.htm
Ani jeden z uvedených koncových stupňů pro "plazmový generátor", "multi generátor" nebo dokonce "DNA Quantum" , který by měl pracovat podle poznatků Dr.Rifa, nelze použít. Pokud někdo tvrdí, že ano, tak jednoduše lže.


Toto upozornění zde zveřejňujeme na žádost mnoha zákazníků, kteří po naší společnosti požadovali vyjádření k těmto amatérským výrobkům.
Podívejte se na tento film a udělejte si názor sami.
http://www.youtube.com/watch?v=Q2BzUH9b9WY&feature=youtu.be
Video - kdo byl Dr. R.R.Rife:
 http://www.youtube.com/watch?v=U7HMG4yxGjI&feature=youtu.be

RPZ 15 je zcela profesionální přístroj s naprosto jasnými výsledky - přesně generovaných frekvencí. 

Technické parametry RPZ 14 (15) :

 • Životnost plazmové trubice uváděná výrobcem: min. 3000 hodin provozu ( u 90% trubic je životnost minimálně dvojnásobná ) 
 • Napájecí napětí: 230V AC
 • Příkon cca 300W (při 900kHz)
 • 350 předvoleb
 • Efektivní výkon při 900kHz: 225W
 • Okamžitý výkon impulzu ve vyšším pásmu: cca. 7 kW
 • Rozměry: 600 x 300 x 200 mm
 • váha: 25 Kg

Frekvenční rozsah:

 • Nižší pásmo:
  • od 1 Hz do 999 Hz.
  • Možnost nastavení frekvence s přesností na tisíciny Hz.
  • Délka impulzu 3 uS (mikrosekundy).
 • Vyšší pásmo:
  • od 1 kHz do 900 kHz.
  • Možnost nastavení frekvence s přesností tisícin kHz.
  • Délka impulzu 200 nS (nanosekund).

Cena A : na dotaz - Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 • RPZ 15 - osobní odběr v Praze, bez zaškolení, bez PC a Case

Cena B : na dotaz - Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 • ( RPZ 15 + instalace programu pro řízení RPZ 15 na zákazníkův PC a zaškolením obsluhy + transportní case pro RPZ 15, závoz po celé ČR ) 

Cena C : Na dotaz 

 • (RPZ 15 + notebook s nainstalovaným programem pro řízení RPZ 14 + case pro RPZ 15, závoz po celé ČR, zaškolení obsluhy)

 

RPZ 14 (15) v ČR a SR:

(texty a kontakty dodány majiteli jednotlivých center)

Praha

Zapper Avalanche

http://www.zapperavalanche.cz/

Čáslavská 9

Praha 3

tel.: 734 188 599

tel.: 603 452 494

 

Zapper centrum Praha

 • F-scan, Plazmový generátor, Super Ravo Zapper
 • Svatovítská 578/18
  Praha 6 - Dejvice, 160 00
  tel.: 720 103 309
  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 
  www.zapper-centrum.cz

CENTRUM BIOREZONA

 • Biorezonanční centrum se zaměřením detoxikaci celých rodin.
  Metabolické a vývojové poruchy, astma, exemy, nutriční poradenství.
  Diagnostika přístroji Oberon Systém Quantum, Bicom Optima 2000
  Terapie, prodej a pronájem plazmového generátoru RPZ 14 a Super Ravo Zapperu.
  Školení detoxikačních poradců, individuální školení obsluhy Plazmového generátoru RPZ 14, a Super Ravo Zapperu.
  Objednání a informace:  +420 731 525 778
  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  www.biorezona.cz
  Adresa: V Pátém 226, Praha - 9 Klánovice

IMAGO CENTRUM PRAHA

 • Poradenství, pronájem, prodej
  Těšnov 5, Praha 1 
  Diagnostika: Oberon - D.Dostálová 739 320 283, Sensitiv Imago 500 
  Plazmový generátor RPZ 14 · Super Ravo Zapper
  Doplňky stravy na podporu detoxikace organismu
  Knihy o zdraví
  Tel.: 739 953 500

AVASA

 • Regenerační a diagnostické centrum
  Křižíkova 19
  Praha 8 - Karlín
  tel.: +420 734 384 673 
  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 • www.avasa.cz

Miluše Patřičná

 • Praha 6 - Břevnov
  tel.:606 613 990
  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Detox Synergy - Biorezonance 3 D

 • Iveta Nurová
  tel: 776 719 528
  Biorezonance3D
   
  Karlovo náměstí 17, Praha 2 budova A, 4. patro
  tel. recepce: 773 523 007

ALBANA

 • Ordinace nové generace
  Odborný garant:
  MUDr. Blanka Hejzlarová
  Sinkulova 24, Praha 4
  Tel.: 773 481 851

ZAPPER AA CENTRUM ŽENSKÉ DOMOVY

 • Biorezonanční detoxikace a detekce
  Plazmový generátor RPZ 14, Oberon patogen, F-Scan
  Ostrovského 3
  Praha 5, Smíchov
  č.dv. 5022, 5. patro
  tel.: 737 136 684
  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  www.zapperaa.cz

Mgr. Irena Paděrová

 • Provozování plazmového generátoru a Ravo zapperu
  Panská zahrada 412
  Praha 9 - Koloděje
  Tel: 602 575 498
  E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  www.plazmovygenerator.webnode.cz
  Dopravní spojení:
  metro B Černý Most, přestup na bus č. 303 
  metro A Skalka, přestup na bus č. 111 nebo 329
  otevřeno út - pá
  (po předchozí domluvě)

RADKA SKRČENÁ

 • Frekvenční diagnostika přístrojem DIACOM
  Plazmový generátor RPZ 14
  Detoxikace organismu
  telefon: +420 723 932 640
  email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  https://www.leceniradka.cz/PLAZMOVY-GENERATOR-RPZ-14-a4_15.htm
 • Komořanská 19
  143 00 Modřany

ARSVITAE naturopatická poradna

 • Praha 9 - Vinoř
  Mgr. Vlasta Peková, Ing. V. Šodek
  Plazmový generátorRPZ 14 - terapie
  F-Scan 3 – individuální diagnostika
  Analýza kapky krve - Darkfield Microskopy
  Detoxikační holistické poradenství
  www.arsvitae.cz
  email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  Mobil: +420 604 982 713

Marie Almásyová, IRISDIAGNOSIS

 • Praha:
  tel.: +420603477282
  +420731154803
  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  Praha 4-Chodov
  Květnového vítězství 2373/9
  www.irisdiagnosis.cz

Plazmové a detekční centrum Ameba

Praha východ

Marta Zimová

 • Jana Špáty 329
  28166 Jevany
  Plazmový generátor RPZ 14
  Super Ravo Zapper
  Reiki
  otevřeno: Po - pá (na objednání)
  tel: 724248666
  e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Brno

Zapper Centrum Brno

 • Business centrum
  Vídeňská 55 tel.: 739 996 739

Zdravo s.r.o. 

 • Ing Josef Kovář 
  Vídeňská 41
  tel: 543 214 385 
  mob.: 608 337 305
  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 

 

Centrum zdraví Brno

 • Plachty 12, Brno
  - Super Ravo Zapper, Plazmový generátor RPZ 14
  - Naturopatická poradna
  - Diagnostika: Oberon Titanium
  - Hydrocolon terapie
  - Darkfield metoda
  Tel.: 777 109 259, 777 109 258
  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  www.centrumzdravibrno.cz

Sedlčany

Marie Almásyová, Hana Kubátová, IRISDIAGNOSIS

 • tel.: +420603477282
  +420731154802
  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  Sedlčany, okr. Příbram
  ul. 28.října, pasáž č. 7
  www.irisdiagnosis.cz

Dobruška

CENTRUM ZDRAVÍ DOBRUŠKA s.r.o.

 • Milan Dvořák
  Nádražní 606 518 01 Dobruška
  E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  Web: www.centrumzdravi-dobruska.cz
  pevná linka: 494 320316
  Plasmový generátor
  Sensitiv Imago 530
  Timewawer 

Tábor

ALEXMEDICA Tábor

 • Alexandra Partlová 
  Bílkova 1003
  tel.: 604375619
  www.alexmedica.cz
  Plazmový generátor RPZ14, Super Ravo Zapper, F-scan, Metatron - NLS diagnostika

Aromastudio

 • Jaroslava Vomáčková
  tel.: 777 188 028

Mělník

Od NEMOCI ke ZDRAVÍ, Lenka Pavlíková

 • Diagnostika
  Biorezonanční detoxikace
  Plazmový generátor RPZ 14
  277 11 Neratovice – Libiš (okres Mělník)
  tel.: 603 229 376
  www.odnemocikezdravi.cz ,
  e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Ostrava

Lenka Blahutová

 • Pod nemocnicí 2025/63
  tel.: 606 357 816
  email.: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.,
  web.: www.blahulenka.cz.

Frýdlant nad Ostravicí

Alena Menšíková

ATHON 7 

 • tel.: 777 677 231 
  Diagnostika: DIACOM
  Měření indexu stresu - KARDiVAR, Léčebná pyramida - ojedinělá v ČR
  e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Kladno

Ing. Alena Brožová

 • Moskevská 1843
  272 04 Kladno – Rozdělov
  Tel.: 608 70 30 29
  Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Zapper Centrum Kladno

 • F-scan, Plazmový generátor, Super Ravo Zapper, Ramaloop
  Stará 226, 272 01 Kladno
  Telefon: 606 909 540
  www.zapper-centrum.cz

Nový Jičín

Markéta Pištěková 

 • Bartošovice na Moravě, okr. Nový Jičín 
  tel.: 737 935 976 
  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

ZDRAVÉ TĚLO

Frýdek - Místek

Harmony Life

 • Centrum zdraví a regenerace
  Politických obětí 118
  Frýdek-Místek
  tel. 733 209 554
  www.harmony-life.cz
  E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

OPAVA

Centrum Sedmikráska

Plasma Detoxication 

 • Plazmový generátor, detoxikace
  tel.: 608 377 444

Liberec

FREKVENČNÍ TERAPIE

 • Tereza Strachová
  Voroněžská 20
  (naproti Technické univerzitě)
  tel.: 722 022 444

Třebíč

Zapper centrum Třebíč, Biorezonanční detoxikace

 • Ing. Václav Noha
  Poliklinika Hájek, Jelínkova 991, Třebíč
  mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  tel. 725258901

Veterinární práce s RPZ 14:

Jana Havlová

 • Křešín 22, Jince 262 23
  mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  www.plazmovygenerator.grefina.net
  tel. 318692366 (724826762) máš Půlpán - Shift-Centrum 
 • Havlíčková 426, budova SPŠ, Česká Lípa 47001
  www.shift-centrum.com
  objednání na plasmový generátor a diagnostika EAV-Salvia: Lenka Křivánková,
  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. tel.: 739 261 043

Zlín

Ludmila Kristýna Křenková

 • Studio Světla Kris
  Plazmový generátor RPZ 14
  Gemmoterapie,
  Kotěrova 880
  tel:608503897
  email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  www.studiosvetlakris.cz

Ivana Dočkalová

 • Poradna hloubkové detoxikace a homeopatie
  Plazmový generátor RPZ 14, Sensitiv Imago 530, Darkfield analýza
  Zlín 12
  tel: 777 205 695
  www.detoxikace-homeopatie.cz

Klatovy

1. ZAPPER DETOX CENTRUM s.r.o.

 • Hana Bártová
  jednatelka společnosti
  1. ZAPPER DETOX CENTRUM s.r.o.
  Dr. Sedláka 778 | 339 01 Klatovy (provozní kancelář)
  Nám. 14. října 1307/2 | 150 00 Praha (sídlo)
  mobil: +420 603 281 664
  www.1zapper.cz
  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Liberec

ZAPPER CENTRUM LIBEREC 

 • Moskevská 637/6, Liberec 1(4.patro-výtah) 
  www.zappercentrumliberec.cz
  objednávky na tel.: 730 510 855
  Těšíme se na Vás

 

Olomouc

Zapper centrum Olomouc

 • Jungmannova 14, Olomouc
   - Diagnostika přístrojem Oberon Titanium Pc
  - Terapie plazmovým generátorem RPZ14
  - Prodej literatury a produktů firmy Z-technology s.r.o.
  Kontakt:
  Zuzana Charvátová, 775660799
  Lukáš Rymeš, 775490725
  email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 PODĚBRADY

 Jarmila Marečková, AL studio

 • Diagnostika F-SCAN COMPACT
  Detoxikace plazmovým generátorem RPZ 14
  Doplňky stravy pro podporu detoxikace organismu (ASEA, AKUNA, GREEN WAYS)
  Havlíčkova 72, 290 01 Poděbrady.
  tel.: 602 26 29 68
  www.alstudio.cz
  email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  www.brana-thegateway.cz (i e-shop)

Centrum VITALIS Poděbrady

 • Individuální diagnostika: F-SCAN 3Terapie: Plazmový generátor RPZ 14, Super Ravo Zapper
  Doplňkové detoxikační a přírodní antiparazitární přípravky
  Mgr. et Mgr. Jana Mračková
  MUDr. Helena Štrobl Syrovcová
  Nádražní 71290 01 Poděbrady – Velké Zboží Informace a objednání na tel.:  608 42 87 26e-mail:
  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Teplice

Plasma centrum Teplice

 • Měření parazitární zátěže, likvidace virů a bakterií 
  Srbice 105, 415 01
  email : Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 
  tel. 774321005 Lucie Tomášková Beyerová 
  http://www.restaurace-zahrada.cz/zapper-teplice.php

PLZEŇ

Moderní zdraví

 • CENTRUM NEINVAZIVNÍ DIAGNOSTIKY A FREKVENČNÍ TERAPIE PLAZMOVÝ GENERÁTOR RPZ 14 SUPER RAVO ZAPPER, TITANIUM, QMRA
  Doplňkové detoxikační a přírodní antiparazitární přípravky
  Lékařský dům Remus Žlutická 9, PLZEŇ
  tel.: 721 295 335
  email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  web: www.modernizdravi.cz

Zapper Centrum Plzeň

 • F-scan, Plazmový generátor, Super Ravo Zapper, Ramaloop
  Jablonského 62, 326 00 Plzeň - Slovany
  Telefon: 606 909 229
  www.zapper-centrum.cz

Jihlava

Centrum zdraví Vysočina

 • Jitka Čekalová
  Darkfield nutriční specialista
  Elektroherbalista
  Biorezonanční specialista
  Výživový poradce
  U Hraničníku 2241/18, 586 01 Jihlava
  Tel.:608 252 711
  email:Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  www.centrumzdravivysocina.cz

 

 

BIORET klinika  

 
 
Praha 9 – Klánovice, Újezd nad Lesy
Slavětínská 7
Tel. 777 245 932   Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Naše služby od r. 2012:
Celostní a přírodní medicína – zjištění příčin onemocnění
Tradiční čínská medicína (posílení energetických drah organismu); akupunktura 
Kompletní analýza zdravotního stavu na přístrojích Quantum a Bicom (vyhodnocení  270 parametrů)
Terapie frekvenčními přístroji (Plazmový generátor, Zapper) dle ověřených parametrů
Detoxikace organismu od patogenních zátěží  (těžké kovy, očkování, chem. sloučeniny, viry, plísně, paraziti, bakterie, aj.) metodou biorezonance
Eliminace alergií (pylové, potravinové, zvířata, prach) metodou biorezonance
Zjištění potravinových alergií a intolerancí; výživová poradna 
Aplikace Bachových květových esencí; psychologie EFT
Školení pro začínající i pokročilé, jsme oficiální prodejci přístroje Bicom
 
 
 

Slovensko:

Liptovský Mikuláš

Alternatívna Medicína

 • Nemocnica s poliklinikou, Jánošíkovo nábrežie
 • Milan Pravda
  Liptovský Mikuláš 032 01
  0905/905 912
  Diagnostika a školenie na prístroj Diacom 
  email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Bratislava

Centrum Zdravia - BODY HELP

 • MUDr. Jozef Hornáček 
  Penzión LAGÁŇ, Radava , 2km od Podhájskej
  Od 1.2.2011 štyri dni v týždni ordinácia na Kozej ul. 28 v Bratislave. 
  0905/ 501 936
  Diagnostika DIACOM a terapia Plazmovým generátorom. Pri liečbe Boreliózy potvrdených množstvo pozitývnych výsledkov! 
  www.neinvazivnadiagnostika.sk

GOEL s.r.o

 • Pajštúnska 1 , 851 01 Bratislava
  Predaj, prenájom a poradenstvo
  Plazmový generátor RPZ 14
  Super Ravo Zapper
  Biorezonančná analýza: DIACOM
  Tel+421 911 384 252
  Otvorené: 
  pondelok - nedeľa (na objednanie)
  email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  www.goel.sk

BIOREZONANCIA CENTRUM

Magnet Trade

 • Hradná 10, Bratislava 841 10
  Komplexná diagnostika prístrojom Sensitiv Imago 500
  Skenar terapia, terapia Plazmovým generátorom RPZ 14
  Kontaktná osoba : Ing. Miloš Sagula 01915 966 628 
  Mgr. Lenka Kardošová 0907 164 666
  www.imagodiagnostika.lenkakardosova.sk

 

Naturopatická poradňa Bratislava

 

Diagnostika prístrojmi:  
Sensitiv Imago 530
Timewawer
F-Scan 3
Analýza kapky krvi - Darkfield Microskopy
Plazmový generátorRPZ 14 - terapia
Detoxikačné holistické poradenstvo
 
 
Bulharsk 70
Bratislava

 

Trnava

Diagnostika patogénov - Ing. Eva Tomíková

 • Terapie plazmovým generátorom
  Mestská poliklinika, Starohájska č. 2
  917 00 Trnava
  www.diacom-trnava.sk
  Mob. 0903/653002

Bardejov

Alternativna medicina

 • Alternativna medicina s.r.o.
  Kolcun Miroslav - naturterapeut
  Štefánikova 3499
  085 01 Bardejov
  email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  www.alternativnamedicina.eu 
  Tel.: 0907 84 77 79
  Diagnostika:
  DIACOM, F-SCAN, TimeWaver, MagnetSpace,
  Terapia:
  Plazmový generátor RPZ-14, ZAPPER, DIACOM, BACHOVÉ ESENCIE, 
  ANTI-PARAZITÁLNE kúry na mieru.

Košice

Slnko centrum

 • Rooseveltova 6
  040 01 Košice
  tel. 0905 692 552 
  Diagnostika DIACOM a terapia Plazmovým generátorom

MVDr.Agnesa Müllerová

 • GOLDEN VITAE, s.r.o.
  Hviezdoslavova 7
  040 01 Košice
  mobil: +421 905 227 897
  e mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  Diagnostika : DIACOM
  Terapia: Plazmový generátor , Super Ravo Zapper

Handlová

Drotex comp.s.r.o

 • ul.SNP c.2
  972 51 Handlova
  www.prirodalieci.sk
  emai: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 
  tel.+421907728804 
  diagnostika diacom, osetrenie plazmovym generatorom RPZ-14, poradenstvo a predaj 

ZAPPER CENTRUM

 • Dušan Matejček
  Zapper cetrum Handlová
  Drotex comp.s.r.o.
  ul. Duklianska 519/22
  prevádzka : ul. 1.mája 99 /budova mestskej plavárne/
  diagnostika : Imedis Expert, Imedis Mini Expert DT
  terapia : Imedis Expert, Mini Expert DT, biozezonancia BRT-A, terapia plazmovým generátorom RPZ-14
  poradenstvo a predaj prírodných doplnkov výživy
  telefón :+42197728804,
  mail : Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Žilina

MVDr. Igor Bajtoš

 • MVDr. Igor Bajtoš
  BioRelax s.r.o. 
  Predmestská 90
  010 01 ŽILINA
  Tel: 041/5640205
  Mob: 0905 343 368 /Dr. Bajtošová/
  Diagnostika: L.I.F.E. System a terapia pomocou plazmového generátora + RAVO ZAPPER
  www.biorelax.sk
  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Danka Chovancová

 • PRE ZDRAVIE
  Zádubnie 91
  Žilina
  diagnostika: DIACOM + poradenstvo ohľadom zdravej výživy
  tel: 0905600780
  www.pre-zdravie.sk
  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Spiská Nová Ves

Alternatívna Medicína - Katarína Becková

 • Štefánikovo nám. 4 . Dom Kult. -prízemie
  Spišská Nová Ves 
  Tel: 0907/ 406 594
  email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Alternatívna Medicína - Katarína Becková

 • Iliašovce č.36
  Okres Spišská Nová Ves 
  Tel: 0907/ 406 594
  email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Nitra

Diagnostika DIACOM, Terapia plazmovým generátorom, +SUPER RAVO ZAPPER 

 • Ing.Vladimír Tomšík
  Sládkovičova 11, 94901 Nitra
  1.posch., č.dverí 25
  tel. 0903754167
  email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  na objednávku od pondelka do štvrtka od 14 hod do 17 30 hod
  včítane frekvenčnej analýzy prístrojom QUANTUM MEDICAL - SCIO

Křížová Mária

 • Branč okr. Nitra
  tel.: 0917 325 546
  Diagnostika F-Scan + Plazma RPZ 14

Šurany

Diagnostika DIACOM, Terapia plazmovým generátorom, +SUPER RAVO ZAPPER
Centrum Zdravia - BODY HELP

 • MUDr. Jozef Hornáček 
  Hledíková 4 
  Šurany
  0905/ 501 936
  Diagnostika DIACOM a terapia Plazmovým generátorom. Pri liečbe Boreliózy potvrdených množstvo pozitývnych výsledkov!
  www.neinvazivnadiagnostika.sk

Trenčín

Harmonel – Centrum zdravia

 • Diagnostika patogénov a parazitných záťaží pomocou prístroja DIACOM a 3D analyzátorom - Terapie plazmovým generátorom - Lokálna kryoterapia
  Kuzmányho 7 911 01 Trenčín
  www.harmonel.sk
  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  tel.č.: 0949 140 001, 032/381 13 06

Korespondenční adresa, reklamace

Z-Technology s.r.o.

P.O.Box 33, Praha 517, 155 21

Při záruční opravě (24 měsíců od koupě)  zašlete kopii dokladu o úhradě.

Fakturační adresa

Z-Technology s.r.o.,

Severovýchodní II 1455/43, 141 00 Praha 4

Technické pracoviště: Praha 5 - Zličín

Tel.: +420 727 917 670,
E-mail: zapper@zapper.cz