Dr. Sc. Bob Beck

Dr. Sc. Bob Beck

bob beckTento vyjímečný člověk zkonstruoval mnoho přístrojů pro terapie, které se zapperem úzce souvisí. mj – univerzální čistič krve (na Super Ravo Zapperu možno nastavit..), magnetický pulsní generátor na ničení patogenů v lymfatických cestách a uzlinách, kontroverzní „ladičku mozku“ která přes svůj podivný název pracovala skvěle atd…. Dále zformuloval vysvětlení, která do jisté míry objasňuje princip, jakým způsobem dochází k ničení patogenů pomocí zappingu v našich tělech. Tady je:

V dnešní době to je obecná znalost, že všechny živé buňky jsou malé elektromagnetické organismy. Jejich síla elektromagnetického pole je však nepatrná. Silná, vnější elektromagnetická síla ruší jejicho funkce nebo je zabíjí. Určité množství elektřiny zabije každý živý organismus, bez jediné výjimky! (lékařská věda údajně připouští­ v jistých dobře střežených zprávách, že všechny viry, houby, baktérie, mikrobi atd.. ­ jsou všechno velmi citlivé organismy na elektrické změny)

Lékařská věda při provádění různých pokusů mimo jiné zjistila, že ochranný obal (membrána) kolem našich buňek těla je 100,000 krát - ­ ano, sto tisíckrát ­ silnější než ochranné membrány kolem patogenů.

Problém je najít metodu aplikace napětí a současné úrovně míry frekvence kmitů a tak účinně vyřadit nebo zabít všechny patogeny­ bez poškození našich buněk těla.

Dr. Becker doporučoval umístit elektrody (menší než standardně dodávané naší společností) na zápěstí s tím, že si člověk provádějící zapping má omotat ruku pružnou gázou nebo gumou a elektrody na zápěstí po namočení vodu a mořskou solí zastrčit.

 

Dr.Becker byl jedním z velmi pečlivých a vědecky pracujících propagátorů kléčby nemocí elektrickými frekvencemi. Dle jeho manželky jeden večer upadl na schodech ve svém domě a vyvrtnul si kotník. Odjel do nemocnice na ošetření. Druhý den byl prohlášen za mrtvého...

Na youtube je přesto uchováno mnoho jeho přednášek. Např. zde:

http://www.youtube.com/watch?v=yC7M_rhg2yU

 

Bob Beck je také autorem těchto pokynů k provádění zappingu –

Dělejte....

1. Pijte dostatečné množství čisté vody před a poté, co jste prováděli zapping. Tento postup je nezbytný pro odstranění jedů z těla. Opomenutí pití vody může způsobit i vážné problémy.

2.Musíte používat zapping každý den, nejméně však tři týdny.

3. Pokud jste citliví, začínejte jen 10 minutami zappingu denně.

4. Neberte léky nebo byliny nejméně 2 hodiny před zappingem a ne dříve než 10 minut po zappingu.

5. Při provádění zappingu nespěte.

6. Nepijte před zappingem ani po něm min. 1 hodinu žádný alkohol

Nedělejte....

7. Nepoužívejte zapping pokud máte stimulátor srdečního rytmu

8. Nedávejte sondy/elektrody přes zranění kůže, odřeniny, nové jizvy, nebo popáleniny.

Doporučuji....

Důvěřujte vašim pocitům! Nastavte si vaši léčbu jak vy cítíte.

9. Připravte si roztok mořské soli pro zapping na navlhčení elektrod. Použijte 1/2 lžičky mořské soli v láhvičce s kapátkem. Nechejte sůl rozpustit. Nikdy nedávejte elektrody nebo nějakou malou část elektrod přímo na kůži – bude to nepříjemě pálit. Používejte mořskou sůl bez přísad.

10. Pro nejlepší elektrickou vodivost vyčistěte kůži u umístění elektrod vatičkou s alkoholem nebo mýdlem a vodou – odstraníte mastnotu kůže, špínu, mrtvé kožní buňky, atd. Oplaáchněte kůži a usušte. Špičkou prstu vtírejte kapku slané vody do kůže u obou míst kde budou elektrody.

11. Umístěte elektrody paralelně s krevními cestami. Pulsy umístění oproti palci jsou někdy positově silnější. Nikdy nedávejte elektrody na zranění. Škubání svalů v ruce a prstech je normální.

12. Elektrody zasuňte pod gumu, kterou si omotejte kolem ruky tak, aby nebyl tlak příliš velký.

13. Nastavte si napětí na elektrodách tak, jak Vám to vyhovuje. U nízkých frekvencí (Beck používal pouhé 4 Hz) je dost citelné brnění, které se dá snížit právě regulací napětí..

14. Snažte se, aby byly elektrody neustále vlhké slaným roztokem. Přenos pulsů je tak lepší.

Korespondenční adresa, reklamace

Z-Technology s.r.o.

P.O.Box 33, Praha 517, 155 21

Při záruční opravě (24 měsíců od koupě)  zašlete kopii dokladu o úhradě.

Fakturační adresa

Z-Technology s.r.o.,

Severovýchodní II 1455/43, 141 00 Praha 4

Technické pracoviště: Praha 5 - Zličín

Tel.: +420 727 917 670,
E-mail: zapper@zapper.cz