Tinktura z ořešáku amerického

Tinktura z ořešáku amerického – originální receptura dle Dr.Clarkové. 

Jsme jediní výrobci v EU, kteří zařídili produkci unikátní tinktury z Ořešáku amerického-černého dle přesného a zdokonaleného receptu Dr. Huldy Reger Clarkové. Tato tinktura se vyznačuje mnohem vyšší účinností oproti běžným lihovým výluhům. Nakupujte u odborníků ! :-)

Společnost Z technology s.r.o. získala na jaře r.2009 ještě přímo od Dr. Clarkové  zdokonalený recept na výrobu tinktury z Ořešáku amerického – černého (Juglans Nigra).  Tato tinktura je dle Dr.Huldy Regehr Clark bez jakýchkoliv pochybností nejdokonalejším, čistě přírodním přípravkem k očistě střevního traktu od usídlených parazitů a jejich vývojových stadií vč. vajíček

V krátkosti vám zde nastíníme, co se ve vašich střevech a následně v celém těle s velkou pravděpodobností děje. Sama Dr.Clarková prohlašovala, že: parazity máme všichni, že se jedná o zcela běžnou věc. Vzhledem k našemu „modernímu“ způsobu života však dochází ke zcela nenormálním a mnohdy život ohrožujícím stavům právě z důvodu výskytu a pomnožení parazitů, kteří svá vajíčka protlačují přes mikroskopické trhlinky ve střevech do krevního oběhu, čímž dochází k velkému, postupujícímu a skrytému nebezpečí. Vajíčka parazitů jsou krví roznášena k jednotlivým orgánům po celém těle. Paraziti mají vlastní maskovací systém, který je chrání od zničujících účinků našeho imunitního systému. Využívají živin a tělesných tekutin a proto je náš imunitní systém považuje za součást těla. Postupné osidlování těla parazity v sobě skrývá mnohá nebezpečí, která se ve fyzické podobě mohou projevit až za několik let po prvotní kontaminaci. Největším problémem však je, že postupným zamořováním našeho těla parazity dochází také ke snižování účinnosti lidského imunitního systému. Platí zde jednoznačné a neměnné pravidlo:  parazitizmus = snižování imunity. Paraziti se do těla dostávají několika způsoby, z nichž je nejčastější běžná strava a voda. Není možné se tomu vyhnout. Stavu, kdy je vaše tlusté i tenké střevo osídleno různými parazity, kteří denně produkují statisíce vajíček, se dá však účinným způsobem bránit. Dr. Clarková radila provést dvakrát ročně očistnou kůru s tinkturou z Ořešáku černého – amerického. Tento nesmírně účinný prostředek a informace o něm získala Dr.Clarková od členů indiánského kmene, který pomocí zelených slupek z ořešáku černého léčil mnohá těžká onemocnění. Dr. Clarková poté tento způsob očisty střev představila celému světu.

                      
Tinktura, která je z hlediska skladování a užívání pro očistu střev nejvhodnější, se vyrábí z nedozrálých plodů tohoto stromu. Nejedná se o spadané ořechy, ale o pracně natrhané, nepoškozené plody (Ořešák černý je strom, dorůstající až čtyřicetimetrových výšek - ke sklizni jsou nutné výsuvné plošiny...). Ve chvíli, kdy se ve slupkách ořechů nachází maximální množství účinných látek (zjišťuje se laboratorně) je velice krátké časové období na jejich sklizeň a bezchybné zpracování. Zdokonalený recept Dr.Clarkové pro profesionální výrobu této tinktury je poměrně složitý. Problematické bylo zejména shánění mrazících boxů, které ořechy šokově před vlastní výrobou zmrazí na – 50 stupňů Celsia a teprve poté začíná vlastní výrobní proces. Výroba probíhá dále v několika krocích, které musí být přesně dodrženy, aby byl v tinktuře zajištěn maximální obsah účinných látek. Vlastní louhování je pod zvýšeným tlakem bez přístupu vzduchu v naprosté tmě a jeho délka je stanovena dle obsahu louhovací nádoby. Po ukončení louhování nastává fáze filtrace a plnění do tmavých, skleněných lahviček o obsahu max. 100 ml.

                          orech-cesani 


Výroba této tinktury je poměrně složitá, výsledek však stojí za to. Tento postup výroby zajišťuje o cca 40% vyšší účinnost oproti běžným tinkturám, které jsou vyráběny pouhým ponořením ořechů do alkoholu.


V současné době se tímto originálním způsobem vyrábí tinktura v EU pouze v České republice. Společnost Z-technology s.r.o. získala pro výrobu této tinktury jednoho z nejzkušenějších českých odborníků ve zpracování rostlinných produktů, který celý výrobní proces řídí, ručí za kvalitu a maximální účinnost této tinktury. 


"Ořešák černý – americký je v našich končinách velice vzácný. Vyskytuje se většinou ve starých zámeckých zahradách a jde převážně o přísně chráněné stromy. Proto je tato tinktura v ČR a SR téměř neznámá a to i přes to, že jde o naprosto skvělý preparát. Naši zákazníci, kteří si tinkturu od nás zakoupí, budou bez jakýchkoliv pochybností stoprocentně spokojeni. Na jednu kůru pro jednoho člověka je zapotřebí minimálně tří lahviček. Pro srovnání – cena 100 ml. podobné, avšak méně účinné tinktury v Německu se pohybuje kolem 20 EUR což je kolem 500,- Kč. Nejde tedy o nějaký luxusní a předražený výrobek ale o cenově dostupný funkční a maximálně kvalitní preparát, který může pomoci mnoha lidem od jejich vleklých zdravotních problémů. Naše tinktura z Ořešáku černého – amerického, je samozřejmě notifikována Ministerstvem zdravotnictví ČR “.

Použití tinktury z Ořešáku černého - amerického:

Jak užívat tinkturu z ořešáku amerického:

Vnitřní užití:

 • očistu trávicího ústrojí je podle výzkumů a zjištění  dr.Clarkové doporučeno provádět 2x ročně
 • celková jedna kúra je  optimální v rozmezí 3-5ks 100ml lahviček  v závislosti na fyzické  konstituci
 • celková  kúra je v závislosti na hmotnosti  a v případě pravidelných očist trávicího traktu následující:

člověk o hmotnosti 

 • 50-65kg… 3x100ml
 • 60-80kg… 4x100ml
 • 75-100kg…5x100ml

v případě potřeby intenzivního užívání lze množství tinktury v kúře navýšit až o 50%  

 • tinktura se užívá ráno nalačno alespoň 20minut před jídlem a večer 1hodinu po jídle
 • je doporučeno prvních 5-8dní užívat 1x čajovou lžičku ráno večer  a dále  dávku zvýšit na 2x čajovou lžičku ráno a večer a při tomto dávkování zůstat až do konce celé kůry
 • lze užívat rozpuštěné v 1- 2dcl vody, jablečného, pomerančového nebo mrkvového džusu, nerozpouštět v horkých nápojích.
 • tinktura se doporučuje užívat  všem  členům společné  domácnosti najednou
 • v začátcích užívání se mohou objevit průjmy,bolesti kloubů,zad apod.detoxikační příznaky, které brzy ustoupí

Koupel :

 • obsah 100ml lahvičky vylijte do napuštěné vany(140-160l)promíchejte, voda ihned zhnědne
 • asi po 10ti minutách doplňte  horkou vodu, vylijte do vany obsah druhé lahvičky 100ml a zůstaňte ve vaně ještě 10-15minut
 • pokožku nechte oschnout,nesprchujte a neutírejte se osuškou (vezměte si župan)
 • další den postup zopakujte
 • tento postup aplikujte 2x týdně, celkem po dobu 3týdnů

Jako doplněk stravy je tato tinktura z ořešáku amerického  notifikována Ministerstvem  zdravotnictví.

Každý člověk je odlišný a může různě reagovat na obsažené látkya dávkování.Tato tinktura nenahrazuje žádné konvečním lékařstvím užívané preparáty.

Stromy a jejich části použité k výrobě tinktury nejsou ošetřovány chemickými prostředky ani  průmyslovými hnojivy. Trhání ořechů je prováděno ručně z výsuvných vysokozdvižných plošin v korunách stromů.

Korespondenční adresa, reklamace

Z-Technology s.r.o.

P.O.Box 33, Praha 517, 155 21

Při záruční opravě (24 měsíců od koupě)  zašlete kopii dokladu o úhradě.

Fakturační adresa

Z-Technology s.r.o.,

Severovýchodní II 1455/43, 141 00 Praha 4

Technické pracoviště: Praha 5 - Zličín

Tel.: +420 727 917 670,
E-mail: zapper@zapper.cz