Princip působení tzv. frekvenčních terapií

PRINCIP PŮSOBENÍ tzv. Frekvenčních terapií vám zde bohužel z důvodu legislativy EU nemůžeme dopodrobna vysvětlit. Doporučujeme vám přečíst knihy Dr.Huldy Regehr Clarkové (zejména knihu "Revoluce v léčení nemocí") a knihu Barryho Lynese ("Léčba rakoviny která fungovala!")

Tyto dvě nesmírně důležité a zajímavé knihy máme v nabídce v tzv. dvojknize - v jedné knize máte tedy obě tyto důležité knihy s mnoha šokujícími informacemi.

Výtečná je také kniha přední české terapeutky  mgr. Elen Turkové  - "Paraziti v nás" -  vřele doporučujeme! 

Princip působení frekvenčních generátorů na živé organismy popsal a praktikoval jako první srbský génius Nikola Tesla. V životopisu Nikoly Tesly je uvedeno:

Nervózní a neustále vyčerpaný Tesla začal experimentovat s léčivými vlastnostmi svých oscilátorů a brzy začaly prosakovat zprávy o pozoruhodných účincích  těchto přístrojů. Tyto vysokofrekvenční "posilovače vitality" vyzařovaly univerzální léčivé prvky, které - když se správně aplikovaly - pomáhaly tělu "setřást všechny choroby" prohlásil MUDr. F.Finch Strong. "K výsledným účinkům patří zvýšení síly, apetitu a váhy, navození přirozeného spánku a odstranění škodlivin z těla.

Tesla věřil, že elektřina je nejlepším lékem. " Mé vysoké frekvence," říkával Tesla " mají antibakteriální a silně ozdravné účinky". Každý den se ve své laboratoři vysvlékl, stoupl si na své přístroje a zapnul přívod el. proudu.

Elektřina se stala novým všelékem. Přesto Tesla tento pro sebe okrajový výzkum opouští a na jeho místo nastupuje nový génius, který dovedl léčení nemocí pomocí elektřiny k dokonalosti.

Tím člověkem byl Dr. Royal Raymond Rife. Jeho příběh si můžete přečíst v sekci "Výzkum"

Po dlouhé době, kdy byla obrovská snaha o naprosté "zapomění" těchto terapií přichází americký novinář Barry Lynes s knihou "Léčba rakoviny, která fungovala" kde odhalil veřejnosti pravdu o panu Dr. R.R.Rifovi

Téměř v té samé době vyšla první kniha Dr.Huldy Regehr Clarkové, která s naší společností úzce spolupracovala.

Jsme jediná společnost na světě, která obdržela osobně od Dr.Clarkové autorská práva na vydávání jejích knih a jsme zároveň výrobci unikátních přístrojů, které Dr.Clarková měla k dispozici. Paní Clarková nechtěla být s jakýmkoliv světovým výrobcem zapperů spojována. V případě Z-technology s.r.o. udělala  jedinou vyjímku. To svědčí o zcela unikátních vlastnostech našich přístrojů.

Zcela samozřejmě se dočtete např. na Wikipedii, že vše je podvod a že nic z prací např. Dr. Rifa není prokázané... je to legrační tenhle náš dnešní svět. V době, kdy Dr. Royal Raymond Rife zprovoznil své plazmové generátory se k němu do laboratoře sjížděli odborníci a lékaři z celého světa. Na počest Dr. Rifa byla uspořádána večeře, kde se oslavoval konec všech nemocí, které se zůčastnili tehdejší nejlepší američtí lékaři, špičky tehdejší doby. Myslíte si, že by tito lidé tehdy, kdy byla letecká doprava v plenkách, jeli ze všech koutů USA jen tak se podívat na nějakou večeři s člověkem, který měl "nepodložené" výsledky? Myslíte si, že anglická královská rodina která zakoupila Rifeho přístroj, se o něm jen "něco" doslechla? Myslíte si, že všechno je opravdu jen podvod a ždímání peněz z nemocných lidí?  Od lidí, kteří tyto terapie vyzkoušeli tak, jak mají být aplikovány, zní jednoznačné - NE -

 Kdo byl Dr. Rife?

Film s podrobným životopisem Dr. Rifa a s českými titulky je ke stažení zde. Tento film má přes dvě hodiny a změní váš pohled na současnou medicínu.

https://ulozto.cz/!kTKjwGsPh/rife-vzestup-a-pad-vedeckeho-genia-576p-cz-titulky-mp4

Korespondenční adresa, reklamace

Z-Technology s.r.o.

P.O.Box 33, Praha 517, 155 21

Při záruční opravě (24 měsíců od koupě)  zašlete kopii dokladu o úhradě.

Fakturační adresa

Z-Technology s.r.o.,

Severovýchodní II 1455/43, 141 00 Praha 4

Technické pracoviště: Praha 5 - Zličín

Tel.: +420 727 917 670,
E-mail: zapper@zapper.cz