Výzkum

Připravili jsme pro Vás několik zajímavých článků, které se týkají výzkumu užití generátorů frekvencí na zdraví člověka. Pod menu VÝZKUM (vlevo) se můžete dočíst jaké výzkumy prováděl Nikola Tesla,Antoine Prioré, Royal Raymond Rife, Bob Beck či Hulda Regehr Clarková.

Máme úžasné vymoženosti, které nám usnaďnují život. Je tomu ale opravdu tak?

Mikrovlnné trouby jsou dobré pro zdraví? Užívání známých "E" (emulgátory,konzervanty...) v potravinách je neškodné?(kdo prováděl výzkum a kdo určil jaké množství "E" může být v jedné potravině? A co když takových potravin spotřebuje člověk za den několik?....) Je pro lidské tělo, které je "postaveno" na přírodní a čistou stravu, čistou vodu a čistý vzduch tohle opravdu to pravé?

Jakákoliv voda z PET lahví, která nám je neustále ze všech stran prezentována jako skvělá a pro zdraví nejlepší - obsahuje dle Dr.Clarkové zbytková množství rozpouštědel. Víte kde voda stála než se dostala na pult obchodu? Pravděpodobně někde venku (palety jsou objemné...) neboť supermarkety tak běžně vodu skladují. Jděte se někdy v létě, když je horko podívat jak to je doopravdy... Stačí pár hodin na slunci a plast se začne uvolňovat do vody, kterou potom vypijete. A to nemluvíme o pomnožení bakterií v takto skladované vodě. Jestliže nás potravinářský průmysl zásobuje takovými výrobky, které jsou pro naše tělo tak úžasné a zdravé, jak nám tvrdí reklama a výrobci, proč stále více lidí trpí rakovinou? Není čas se nad těmito otázkami zamyslet a na tyto "průmysly" tiše zanevřít?


Na tuto otázku je jednoduchá odpověď. ANO. Je čas se zabývat tím, co do svého těla (které máme jen jedno a jiné nám nikdo nedá..) dáváme a s čím naše tělo musí pracovat. Ano, ten čas již nastal a tak přemýšlejte, než výrobek z vašeho výhodného supermarketu vložíte do nákupního košíku. Myslete sami, máme k tomu všichni předpoklady...